تبلیغات
مجید آبادی - کومیته ایران قهرمان جهان شد

کومیته ایران قهرمان جهان شد

دوشنبه 10 آبان 1395 11:59 ق.ظ

 

کومیته ایران قهرمان جهان شد

 • کومیته ایران قهرمان جهان شد

  تیم ملی ایران برای رسیدن به دیدار نهایی در سه مبارزه متوالی و با نتایج مشابه ۳ بر صفر سوییس، آذربایجان، هلند و فرانسه را شکست داده بود و در دیدار فینال ژاپن را شکست داد و به مقام قهرمانی جهان رسید.

  تیم کاراته کومیته ایران قهرمان جهان شد. کاراته کا های ایرانی با شکست صاحب ورزش کاراته موفق شدند طلای مسابقات را به گردن بیاویزند.

  به گزارش عصرایران، تیم‌ملی کاراته ایران با شکست ژاپن مدال طلای کومیته تیمی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۶ را بدست آورد و در مجموع مسابقات با کسب ۶ مدال بر روی سکوی سوم جهان قرار گرفت.

  تیم ملی کاراته ایران که در رقابتهای کومیته تیمی با پیروزی مقابل همه رقبا به فینال راه پیدا کرده بود، برای کسب نشان طلا به مصاف ژاپن رفت و با برتری ۳ بر ۲ در این دیدار، موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا شد تا برای دومین دوره متوالی به این مدال با ارزش دست پیدا کند.

  تیم ملی کشورمان برای رسیدن به دیدار نهایی در سه مبارزه متوالی و با نتایج مشابه ۳ بر صفر سوییس، آذربایجان، هلند و فرانسه را شکست داده بود.

  سعید احمدی، بهمن عسکری، علی فداکار، سجاد گنج زاده، مهدی خدابخشی، ذبیح‌اله پورشیب و ایمان سنچولی ترکیب تیم ملی کشورمان در کومیته تیمی را تشکیل دادند.

  بدین ترتیب کاروان کاراته ایران با سه طلا و سه برنز به کار خود در رقابتهای قهرمانی جهان ۲۰۱۶ پایان داد و برای نخستین بار روی سکوی سوم جهان ایستاد.

  مدال‌آوران تیم ملی کاراته ایران:

  مدال طلا: کومیته تیمی مردان، امیر مهدی زاده و سجاد گنج‌زاده

  مدال برنز: علی‌اصغر آسیابری، ذبیح‌اله پورشیب و حمیده عباسعلی

  بیست و سومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان با حضور ۱۰۲۴ کاراته‌کا از ۱۱۸ کشور، به مدت ۵ روز به میزبانی شهر «لینز» اتریش برگزار شد.


برچسب ها: کومیته ، ایران ، قهرمان ، جهان ، شد ،